«Нардепи від 16 січня, вбивці Небесної сотні, риги Оппоблоку, що публічно закликали у гості «руський мир», Оплот з Харківа, тітушки з Кривого Рогу, сепаратисти з Донецької та Луганської областей, що нас вбивали та вбивають тут, на вільній землі — за ЧОТИРИ роки НІХТО не покараний! Ніхто! Режим Порошенко винних «не знайшов»…

Проте усі добробати знищені і давно усіма забуті, колишній службовець АП Януковича Матіос гоняється за добровольцями, і головні агенти Кремля — це Семенченко та ветерани війни..
При цьому Голубан, який був терористом та бойовиком ДНР, наразі є полковником Нацполіції, а нас продовжують вбивати тварини, які від безкарності вже давно втратили відчуття реальності.

Я маю декілька одиниць зброї — і вдома, і в машині, намагаюся тримати її при собі. Завжди зарядженою та готовою до бою. Адже шлях до квітучої України не буде легким — нас чекають важки часи. Тому що знову тільки нам самим доведеться знищувати цих шакалів, бо влада, як і в 2013-му, здатна лише на афери «Роттердам+»… А вбивати ворогів, захищати себе і будувати омріяне майбутнє нам, як і завжди, доведеться самим.»

Я згодн з побратимом. Виходить так що знову тільки нас хвилює ця країна. Тількив нас болить за її незалежність. Чекати що дупи на диванах щось зроблять немає сенсу.
Ми знову сам на сам з ворогом. І цей ворог почав вбивати. Тому в нас більш немає мирного шляху…
Нажаль.

Евгений Шевченко:"Нардепи від 16 січня, вбивці Небесної сотні, риги Оппоблоку, що публічно закликали у гості "руський …

Geplaatst door Анатолий Виногродский op maandag 24 juli 2017

Загрузка...