З’явилася інформація про скандальне родича учасниці кошмарного ДТП в Харкові, в результаті якого загинули 6 осіб

Як повідомила прес-секретар генпрокурора Лариса Сарган, Олена Зайцева – дівчина, яка перебувала в Lexus, є зведеною сестрою екс-заступника прокурора Черкаської області Дмитра Зайцева, який перебуває в розшуку.

“Відомо, що Олена Зайцева – зведена сестра колишнього заступника прокурора Черкаської області часів Пшонки і Януковича Дмитра Зайцева, який займав посаду в 2013 році. Люструвати. За попередньою інформацією, він в розшуку, йому нібито оголошено підозру і він ховається в Москві”, – уточнила Сарган .

За словами Сарган, Зайцеву нібито оголошено підозру і він ховається в Росії.

Як відомо, в 2008-2010 рр. працював в Генпрокуратурі України. Протягом 2010-2011 років обіймав посади прокурора Алушти та Сімферополя АР Крим. У 2012 році був заступником прокурора Одеської області. 1 березня 2013 по наказом генпрокурора Віктора Пшонки призначено заступником прокурора Черкаської області.

Зазначимо, багато хто побоюється, що дівчині вдасться піти від відповідальності, навіть якщо її вину в смерті 6 осіб буде доведено.

«Та, навіть якщо протягом п’яти років винна – по-любому папаня є або спонсор, які відмажуть», «питання лише в тому коли відпустять, дочка або дружина чинуші у нас такі в тюрмах не сидять», – пишуть в мережі.

Нагадаємо, в середу, 18 жовтня, ввечері близько 20:45 у Харкові  на вулиці Сумській позашляховик Lexus в’їхав у натовп людей. За кермом авто перебувала 20-річна Олена Зайцева. За інформацією ЗМІ, вона є прийомною дочкою харківського бізнесмена Василя Зайцева. За останніми даними, в результаті трагедії загинуло 6 людей. Правоохоронці оприлюднили кілька прізвищ жертв і постраждалих кривавого ДТП. Нардеп Антон Геращенко опублікував відео, де цей позашляховик вже проїжджав на червоне світло.

Джерело

Загрузка...