Триває рух колони Штабу Блокади з організації опорних таборів уздовж кордону з агресором. Хлопці та дівчата готуються до другого етапу Блокади торгівлі на крові. Рух здійснюється чітко, організовано і дисципліновано. Незареєстрованої зброї та інших заборонених українським законодавством предметів в машинах немає. В дорозі і в таборах хлопці й дівчата поводяться дисципліновано, встановлено суворий сухий закон. Якщо місцеві жителі просять допомоги в побутових і правових питаннях — вони її отримують.

Готуються до другого етапу Блокади і посібники окупантів, які впроваджені в органи Українській влади. Захищаючи інтереси Ахметова, Порошенка, Путіна, не маючи можливості законної протидії Штабу Блокади, посібники окупантів на місцях намагаються організувати різні провокації. Скрізь використовується різна тактика. У Полтавській області (по ходу руху колони з Києва до Харкова) аваківці в формі української поліції намагалися незаконно обшукувати і вилучати автотранспорт, вигадуючи різні приводи (почастішали грабежі, надійшов анонімний дзвінок на 102, «є оперативна інформація» і т.п.). Також використовувалася тактика відлову учасників Блокади, які поїхали в магазин, на вокзал, в лікарню, з подальшим «затриманням» під різними надуманими приводами.

Так, наприклад, вчора в селищі Ромодан Харківської області був побитий і незаконно затриманий інвалід російсько-української війни Богдан Пташник. Привідом стала неможливість Богдана швидко вийти з машини. Незважаючи на те, що він пояснив «співробітникам поліції», що після поранення в голову в 2014 у нього була півтора року паралізована половина тіла, до нього була застосована сила, він був побитий, одягнуті наручники і вилучений абсолютно легальний складаний ніж. Завдяки чітким діям юристів зі Штабу, а також втручання народного депутата України Семен Семенченко, який супроводжує колону, всі спроби організації провокацій і вилучення машин були припинені.

Інша тактика була обрана керівництвом Сумської поліції. Спочатку в місті Ромни аваківці намагалися незаконно заблокувати дорогу ескаватором і поліцейськими машинами. Після того, як ця спроба зазнала невдачі, тактика була змінена і поліція проявила «привітність». Колона Штабу була супроводжена до свого базового табору поліцейськими машинами з включеними світловими маячками. Керівництво Сумської поліції особисто прибуло до базового табору Штабу і запропонувала допомогу в паркуванні машин біля Сумського кладовища (на якому поховано кілька бійців батальйону Донбас). Допомога була прийнята. Однак, на наступний день стало ясно, що це тільки зміна тактики. У місцевих ЗМІ з посиланням на підконтрольне Авакову ГО «Східний корпус» (не плутати з АЗОВ і Національним Корпусом) була поширена інформація, ніби Табір Штабу Блокади — це зборище алкоголіків і наркоманів. На доказ було наведено фотографії невідомих людей, які валяюттся на дорозі в невідомому місці. Також керівництво даного формування (що працює в тісному контакті з Аваковим і керівництвом Сумської поліції) публічно загрожувала добровольцям «радикальними методами».

Штаб Блокади буде продовжувати заплановані заходи, діючи в інтересах національної безпеки України. Штаб вітає будь-які дії чесних співробітників поліції, спрямовані на підтримку громадського порядку… Однак, в разі незаконних дій щодо життя і здоров’я учасників Блокади, Штаб діятиме в рамках необхідної самооборони. При цьому відмінної, між реакцією на загрозу з боку тітушок або перевищення повноважень з боку аваківців в погонах, робитися НЕ БУДЕ.

На фото нижче: реальний табір Штабу в Сумській області та наклепницькі фото, розміщені в місцевих ЗМІ на замовлення злочинної банди Авакова.

Загрузка...