В Одесі на акції із захисту Літнього саду в Міськсаду сталася провокація.

З боку воріт саду невідомими було пущено газ

Як повідомляють одеські активісти, в 2016-2017 роках, бізнес група громадянина Британії Володимира Галантерніка за сприяння місцевої влади намагається знищити частину Міського саду заради будівництва торгового центру.

«У 2016-2017-х роках, бізнес група громадянина Британії Галантерніка В.І. за сприяння чинного мера Одеси Геннадія Леонідовича Труханова, зробила спробу знищення частини одеського Міського саду шляхом видалення 109-ти дерев і початку протизаконного будівництва торгово-розважального центру», – обурюються одесити.

Городяни почали акції із захисту саду.

Учасники акції, яка почалася вдень 18 листопада, повідомляють про провокації: з боку Міськсаду невідомими було пущенр газ, а також лунали звуки, схожі на вибухи.

«Є адекватні активісти, які за мирну акцію. Театр насправді відкрили. Але люди в масках почали доламують маленькі ворота, пішов газ, почали кидати вибухові пакети. Мирні активісти попросили всіх зайти всередину. Вони просять не піддаватися на провокації, а тих в масках перестати здійснювати свої дії. Адже театр вже відкрили», – повідомляє кореспондент Politeka з місця подій.

Джерело

Загрузка...