Американці нагадали Трампу про «вічний борг»

У Нью-Йорку знову з’явилося табло, яке нагадує американцям про державний борг США.

Так, в районі Таймс-Сквер невідомі вивісили табло, на екрані якого висвічується 14-значна сума.

Сполучені Штати повинні своїм кредиторам понад 20 трильйонів доларів. Іншими словами, кожна сім’я – понад 242 тисяч доларів.

Трагедія в Криму: постраждали діти

У ніч на 3 грудня, легковий автомобіль в Криму влетів у натовп підлітків. Трагедія сталася в Красноперекопському районі півострова, в результаті чого четверо дітей постраждали. Іншим медики надавали амбулаторну допомогу.

По сусідству з Україною може з’явиться нова держава

У столиці Молдови пройшла акція, учасники якої виступали за об’єднання країни з Румунією. Так, за словами активістів, метою протесту є нагадування громадянам, що 2018-й рік буде присвячено об’єднанню республіки Молдови з Румунією.

Медики відмовилися реанімувати пацієнта, озвучено шокуючу причину

Американські лікарі не наважилися реанімувати пацієнта, який впав у кому. Так, 70-річний пацієнт потрапив до лікарні в штаті Флорида без свідомості і з сильним алкогольним сп’янінням. Лікарі зняли з нього сорочку і побачили татуювання – не реанімувати. Оскільки родичів і близьких на той момент не було, вони прийняли рішення відмовитися від реанімації.

У Львові знесли пам’ятник комуністу, всі подробиці

У суботу, 2 грудня, невідомі скинули з постаменту біля входу в парк «Залізні води» у Львові пам’ятник члену комуністичної партії західної України Юрію Великановичу. Замість цього, за словами правоохоронців, вони написали на постаменті «комуняку на гілляку».

Джерело

Загрузка...