За допомогою теми третього Майдану політики маніпулюють українцями

Про це в Politeka On-line заявив політичний експерт Олексій Арестович.

«Зараз всі говорять про майдані під ВР.

Одні кажуть: це фейк, не потрібно говорити про майдані під Верховною Радою, нами маніпулюють. Розмови – це що? Розмови про майдані під ВР. Так воно працює. Порядок денний захопили. А щоб поставити порядок денний, потрібно натиснути три нескладні кнопки: безпека, тривожність, бажання належати до значної групі», – зазначив експерт.

У той же час Арестович розповів, як цими «кнопками» користуються українські політики.

«Ви повинні викликати тривогу повідомленням. Збирається Третій Майдан, російські дивізії на кордоні, летить страшний метеорит, дикі собаки кусають людей, діти помирають від щеплень ітд. Потім обов’язково потрібно викликати почуття провини. Поки пацани там в окопах, ви тут, сволочі, в Києві жируєте. Або ви не платите на армію. Потім потрібно натиснути на потребу в безпеці. Що дивізії можуть, все-таки, перейти кордон, а собака може і вас вкусити», – підкреслив він.

Після цього, за словами Арестович, буде запропонований варіант виходу зі сформованої проблеми: «вихід буде таким-то і до такого-то моменту і якщо, наприклад, біла жінка очолить Україну».

Останнім етапом він вважає позначення приналежності українців до якої-небудь значущої групи.

«Формується очікування, приналежність до значної групі -«Шануймо, браття, бо ми цього варті», «ми українці», «ми не допустимо», «ми відбили страшний напад Росії», «Україну поважають в світі», «українці – найкращі солдати, вони б’ються до кінця». Щоб ви відчули себе членом значимої групи, яка щось вирішує», – сказав експерт.

Джерело

Загрузка...