Друзья, прочитайте этот пост!

Мой дорогая ФБ подруга из Торонто Оля Макарчук-Ставрулакис выдержала атаку порохоботов и некоторых зашоренных представителей украинской диаспоры.

А, между тем, она написала все правильно!

Подписываюсь под каждым словом. Спасибо за пост, Оля!
Olga Makarchouk Stavroullakis
21 hrs ·
Я, друзі, шокована. Сьогодні мене ледь не фашисткою, сепаратисткою і т.п. назвали мої земляки в Канаді і Україні… Приїхали….
За що? За те, що я висловила свою думку, яка не співпадає з їхньою.
Головний чиновник України зараз знаходиться в Торонто, де я живу. Нагороди роздавав. І з яким захватом наші українці про це писали! Анонсували.

Лише 3 роки тому в 2014 році, ми, українці Торонто, виходили разом на наші МАЙДАНИ, в сніг і холод, ми протестували під московським посольством добами, ми збирали гроші на допомогу. Спілка Українок Канади організовувала міроприємства, збирала- висилала допомогу (пані Наталка Попович і ін.)…. Я дуже поважаю моїх землячок в Торонто- пані Надію Козак, Наталку Попович і ін. Але…. Україну я люблю більше.

І я не є просто ЕМОЦІЙНОЮ (як мене виправдовувала моя шановна землячка). Я пам*ятаю, ЗА ЩО загинула НЕБЕСНА СОТНЯ, за ЩО гинуть найкращі українці на східному фронті. Народ вийшов проти БРЕХНІ, НЕСПРАВЕДЛИВОСТІ, банди ЯНУКОВИЧА і ін.

Що тепер? Невже ми не бачимо, що прийшов до влади ГІРШИЙ ЯНУКОВИЧ? Мені дорікають, що це- ДІЮЧИЙ, ВСЕНАРОДНО ОБРАНИЙ голова…. А ЯНУКОВИЧ таким не був??? Чи ми так вже звикли облизувати будь-яку владу??? Чи це релігія чи ЗМІ нас так задурили (Немає влади не від Бога, пише Біблія)…..?

На мою думку, приймати з ЙОГО рук нагороди- зневажати себе і Україну. Цей ПАН три роки збагачується на горі і крові українців. В країні ВІЙНА, а його статки виросли втричі…. Весь народ збіднів, вбитих на війні налічують вже тисячами, криза небувала, але в головного все в шоколаді…І бреше-бреше…. Другий (чи перший?) КОРУПЦІОНЕР у світі….

ЛЮДИ! Ви любите свою країну чи своїх царків? Він же зрадив всіх і вся… Зате «демократично всенародно обраний»….
Я дуже люблю УКРАЇНУ і ненавиджу її зрадників і гнобителів. Я- за ПРАВДУ, СПРАВЕДЛИВІСТЬ і СВОБОДУ УКРАЇНИ!
Тому зустріч із зрадником, рукопотискання з НИМ, навіть «всенародно обраним» (завдяки Охендовському і К*)- ГАНЬБА!

Джерело

Загрузка...