Генеральний прокурор Юрій Луценко на засіданні Верховної Ради заявив, що у колишнього президента Грузії і лідера партії «Рух Нових сил» Міхеїла Саакашвілі залишилося 24 години

“Через 24 години вся правоохоронна система України зробить все необхідне, щоб апатрид Саакашвілі постав перед слідчим для пред’явлення підозри, а потім в суді”, – заявив глава ГПУ.

При цьому Луценко також додав, що «прихід завтра особисто Саакашвілі до слідчого СБУ позбавить країну від зайвих потрясінь». Окремо Луценко закликав мітингувальників під Радою також за 24 години згорнути наметове містечко.

Крім того, головний прокурор країни озвучив прізвища народних депутатів, які причетні до втечі Саакашвілі з-під варти працівників СБУ.

«Кримінальними діяннями ми вважаємо і про це вже зареєстровані кримінальні виробництва діяння всіх осіб, які перешкоджали законним діям щодо захисту української держави правоохоронцями СБУ. Серед них діючі народні депутати Ігор Луценко, Юрій Дерев’янко, Світлана Заліщук, Мустафа Найєм, Олег Петренко Юрій Левченко, Сергій Лещенко, Віктор Чумак », – сказав він.

За словами Луценка, зараз не можна говорити про будь-які підозри нардепам.

Нагадаємо, раніше прокуратура Києва повідомила про відкриття кримінального провадження за фактом звільнення затриманого раніше силовиками Саакашвілі. Відомості внесли до Єдиного реєстру за ч. 2 ст. 343 КК України (втручання в діяльність правоохоронців).

Джерело

Загрузка...