Раніше ми зустрічались на Майдані, потім на фронті, тепер в судах.

Печалька.

«Справа Ходаківського!», — пролунало з зали. Так, судять славетного кіборга Яру.

Ніби він побив нацгвардійця під Радою. Докази — слово в слово покази двох свідків, які є керівниками цього бійця. При цьому не встановлено нічого конкретного.

Забої чи тілесні ушкодження? Якщо так, якого ступеню? Дослідження та експертиза не проводились. Згідно первинних медичних документів, постраждалому в той самий день було запропоновано проходити нагляд в полікліниці. Отже нічого серйозного. Дивним виглядає «забій грудної клітини».

Постраждалий був у бронежилеті. І типу вдарили його кулаком у груди. Це ж якої сили мав бути удар, дивується своїм здібностям Яра?

І чого його рука ціла?)

Хоча наші кіборги звичайно кремезні… Залізні мабуть. Як на мене справа висмоктана з пальця. На емоціях. Втім як влучно зазначила адвокат, «підозра не обґрунтована, але вона є». А от на депутатів Соболєва та Семенченко, що напали на Яру, справи немає. Хоча тут на відміну від зивнувачень у бік бійця все очевидно.

Є відео, на якому все чітко видно. Бачу такий вихід — постраждалий забирає заяву і всі росходяться миром. Бо виглядає так, що використали і Яру, і цього бійця. До речі, судове засідання так і не відбулося.

Із Печерського району не прийшли матеріали справи. Оголосили підозру на швидкоруч, а тепер думають, що робити… Дякую всім, хто прийшов підтримати нашого побратима. Правда має перемогти.

Фото Романа Бочкалы.

Фото Романа Бочкалы.

 

Джерело

Загрузка...