Народний депутат Надія Савченко в черговий раз голосно зганьбилася зі своїми заявами

Як стало відомо, в черговий скандал вона влипла під час свого виступу в Познанському університеті.

Так, вона заявила, що війну на Донбасі почала українська влада.

«Надя була, як завжди, на висоті: спочатку намагалася пояснити «правильну систему оподаткування» (швидко заплуталася і кинула), потім заявила про необхідність ліквідувати області та структуру влади як таку, потім хвалила «праймеріз» – але коли попросили пояснити, що це, швидко і ніяково згорнула тему», – пише політолог Олексій Голубоцький.

Після цього, Савченко відзначилася зухвалою заявою на тему того, що «президент в Україні – це зло», а війну на Донбасі почала влада. Також Савченко стверджує, що українці готові до переговорів з сепаратистами.

«В цілому була звичайна трансляція тез Кремля – ??нічого особливого, ми вже майже звикли. Але ось перед Польщею зганьбила. Це не рахуючи того, що трохи, але послабила позиції нашої держави в боротьбі інтересів Польщі і України», – пише політолог.

Надежда Савченко

Як вже розповідала Politeka, народний депутат Надія Савченко знову потрапила в об’єктиви камер, виконуючи запальний танець в нічному клубі.

Нагадаємо, останній раз Савченко запалювала від душі на вечірці, присвяченій ювілею журналіста Дмитра Гордона. Тоді вона стрибала під пісню Вєрки Сердючки «Дольче Габбана».

Джерело

Загрузка...