Отримувач дотацій з державного бюджету радник президента Юрій Косюк побудував свій розкішний маєток під Києвом на місці давньої історичної пам’ятки – Хотівського городища.

Аби Косюк міг безперешкодно розбудуватися на місці городища, чиновники позбавили цю територію статусу пам’ятки археології.

Своєю чергою, король української курятини спорудив на цій землі справжній палац.

Слід зазначити, що група компаній “Миронівського хлібопродукту”, якою володіє Косюк, отримала найбільшу частку всіх дотацій на загальну суму 809 млн гривень.

Раніше народний депутат Сергій Лещенко писав про долю поправки щодо встановлення максимального розміру дотацій “в одні руки” у розмірі не більше 50 млн гривень.

“Спочатку, щоб врятувати 4 млрд від дерибану між собою, закон до другого читання містив поправку про те, що максимальний розмір дотації в одні руки складає 50 млн. Але прямо під час бюджетної ночі з голосу цю поправку переголосували і провалили. І – вуаля! Тепер немає ніяких рамок, в одні руки можна отримати хоч мільярд. Що, власне, і планують зробити Косюк, Бахматюк і примкнув до них цукрово-буряковий бізнес “Рошен”, – заявив парламентар.

Джерело

Загрузка...