Депутат Верховної Ради від фракції «Самопоміч» Семен Семенченко заявив про намір «повернути в держвласність» підприємства найбільших українських олігархів, передає Корупція.Інфо

«Наступний етап буде більш широкий, ніж блокада. Ми створюємо штаб і пропонуємо новий формат об’єднання зусиль для громадянського суспільства. Далі ми створюємо завдання по кожному напрямку, добиваємося маленької перемоги, підтягуємо одночасно людей, які бачать, що щось виходить, підсилюємо свою організацію і йдемо далі – до наступної перемоги. Наше перше завдання – повернути в держвласність підприємства Ахметова і інших олігархів, де вони не виконують інвестиційних зобов’язань «, – сказав він.

Своєю першою стратегічною метою Семенченко назвав Бурштинську ТЕС.

«Він не виконує своїх інвестиційних зобов’язань, що є правовою підставою для розірвання договору. Антимонопольний комітет і Фонд держмайна повинні провести перевірки. В результаті боротьби ми обрубаємо багато ниток, які об’єднують Ахметова і уряд… Ми його заберемо. Просто заберемо фізично. Змусимо уряд забрати його в держвласність «, – пояснив депутат.

Загрузка...