Міркування реального профі-слідака у справі Савченко: «Зі справою Савченко — буде пшик. СБУ, ГПУ і Порошенко — порушили Конституцію».

У справі Савченко – СБУ, ГПУ і президент України порушили першу, другу, третю частини 62 статті Конституції і низку статей Процесуально кримінального кодексу України – думка професіонала

Дуже хотів почути міркування не політиків, громадських діячів, чи просто юристів, а реального профі-слідака у справі Савченко. І як то кажуть: на мисливця й вовк біжить. Саме Вовк мені і стрівся. Мова про колишнього опального начальника Головного слідчого упаління СБУ, генарал-майора Василя Васильовича Вовка. Його вважаю досвідченим слідчим і професійним юристом.

Так от! Пан Вовк припускає, що зі справою Савченко буде пшик в частині розгляду її судом по суті. Савченко і будь-яку іншу людину можна звинуватити у злочині лише під час затримання у момент скоєння злочину, як то кажуть: “на гарячому”, або після вчинення злочину. Злий умисел злочином не важається. Щодо зброї, яку привіз Рубан. Експерти мають довести, що це справді боєздатна зброя, а не металобрухт, не муляжі…, чи набої відповідають тій зброї та багато чого іншого… А це ще непочатий край роботи. Далі слід провести експертизи записів розмов, яким чином, якими засобами і за яких обставин вони були зроблені? На сьогодні ці записи не є жодною доказовою базою, переконаний генерал Вовк…

Зрештою у прокуратури залишиться два варіанти: або справі настає пшик, або, щоб врятувати честь мундиру, спробують довести, що Надія Савченко є неадекватною особою і визнати її неосудною… Антон Геращенко та його команда вже активно такі вкиди роблять.

Источник