Нардеп від «БПП» збагатив тещу і помічника, переписавши на них незадекларовану нерухомість і бізнес ДОКУМЕНТИ

Нардеп від Блоку Петра Порошенка Костянтин Іщейкін в 2014 році продав своїй тещі квартиру і паркувальне місце на болгарському курорті в Варні за заниженими цінами, а в 2016 році він переписав на свого помічника Сергія Соколовського компанію «Юкон Інвест».

Про це пишуть «Наші гроші», передає Корупція.Інфо.

Як зазначається, політик купив квартиру площею 72 квадратних метра в Болгарії в 2008 році за 40 тисяч євро.

Продана ж нерухомість була в 2014-му за 25 тисяч. При тому, що вартість житла на той момент становила лише за приблизними даними близько 73 тисяч євро.

Покупцем, згідно болгарському реєстру, значиться Віра Калиник, теща Іщейкіна. При цьому в е-декларації нардеп ніяк не відобразив дохід від продажу нерухомості, адже ще в звіті про доходи за 2013-й рік квартиру політик не вказував.

Більш того, в Болгарії на Іщейкіна і його дружину Юлію була зареєстрована фірма, що займається продажем нерухомості «Юкон Інвест», якою вже в 2016 році ні з того ні з сього став володіти помічник парламентарія Сергій Соколовський.

В е-декларації нардепа ніякого доходу від продажу корпоративних прав на фірму також не вказано.


Дружина нардепа є власницею «ТОВ «Готель Галерея» і бенефіціаром ТОВ «Біполь», яке Іщейкін раніше не декларував. Керівником останньої компанії також значиться Соколовський.