«Пьяная сволочь»: Саакашвили устроил скандал с полицейскими ВИДЕО

Ось обличчя цієї влади. Як чіп п’яний донецький поліцейський, з характерним прізвищем Приступа, колишній глава поліції Горлівки, якого тепер чомусь призначили главою поліції Шевченківського району Києва, намагався завадити нам ставити сцену для акції на Хрещатику.

А ще, між іншим, обізвав мене наркоманом, у кращих традиціях московської пропаганди.

Гей ви там на Банковій, нікого крім донецьких ментів для ваших цілей не можете знайти?

Вот лицо этой власти. В стельку пьяный донецкий полицейский, с характерной фамилией Приступа, бывший глава полиции Горловки, которого почему-то назначили главой полиции Шевченковского района Киева, пытался помешать нам ставить сцену для акции на Крещатике. А еще, между делом, обозвал меня наркоманом, в лучших традициях московской пропаганды.

Эй вы там на Банковой, никого кроме донецких ментов для ваших целей не можете найти?

П'яний поліцейський заважає ставити сцену

https://youtu.be/8Q4062Q9ExMОсь обличчя цієї влади. Як чіп п'яний донецький поліцейський, з характерним прізвищем Приступа, колишній глава поліції Горлівки, якого тепер чомусь призначили главою поліції Шевченківського району Києва, намагався завадити нам ставити сцену для акції на Хрещатику. А ще, між іншим, обізвав мене наркоманом, у кращих традиціях московської пропаганди.Гей ви там на Банковій, нікого крім донецьких ментів для ваших цілей не можете знайти?—Вот лицо этой власти. В стельку пьяный донецкий полицейский, с характерной фамилией Приступа, бывший глава полиции Горловки, которого почему-то назначили главой полиции Шевченковского района Киева, пытался помешать нам ставить сцену для акции на Крещатике. А еще, между делом, обозвал меня наркоманом, в лучших традициях московской пропаганды.Эй вы там на Банковой, никого кроме донецких ментов для ваших целей не можете найти?

Geplaatst door Mikheil Saakashvili op zaterdag 16 december 2017