УВАГА! Зірвана операція агентів ГПУ. Застукали «агентів Луценка», поводились агресивно. Тільки подивіться… ВІДЕО

Зірвана операція агентів ГПУ

УВАГА!

Вчора на Марші за імпічмент, застукали «агентів Луценка» за брудними справами. Хлопці принесли пару десятків плакатів, типу «Мішу за грати», «Криваві рублі Януковича», «Гроші Саакашвілі смердять» та ін., однак побачивши кількість мітингувальників, зрозуміли, що краще ті плакати, по-тихому, винести, а не світити їх…

Спочатку поводились агресивно, вибили телефон з рук, штовхались та лаялись, а вкінці пропонували гроші в обмін на це відео.

Тільки подивіться на тих, хто розібрав на цитати спіч Луценка та хто проти імпічменту, а отже підтримує Порошенка.
(Присутня ненормативна лексика).

 

Зірвана операція агентів ГПУ

Зірвана операція агентів ГПУУВАГА! Вчора на Марші за імпічмент, застукали "агентів Луценка" за брудними справами. Хлопці принесли пару десятків плакатів, типу "Мішу за грати", "Криваві рублі Януковича", "Гроші Саакашвілі смердять" та ін., однак побачивши кількість мітингувальників, зрозуміли, що краще ті плакати, по-тихому, винести, а не світити їх…Спочатку поводились агресивно, вибили телефон з рук, штовхались та лаялись, а вкінці пропонували гроші в обмін на це відео.Тільки подивіться на тих, хто розібрав на цитати спіч Луценка та хто проти імпічменту, а отже підтримує Порошенка.(Присутня ненормативна лексика).

Geplaatst door РУХ НОВИХ СИЛ Вінниччина op maandag 11 december 2017

Джерело